ΑναζήτησηΕπικοινωνίαFacebook
Αρχική Αποτελέσματα Αγώνων Taygetos Marathon Τελικά αποτελέσματα με βαθμολογίες 2017

Τελικά αποτελέσματα με βαθμολογίες 2017

Pos Category Categ Pos Name Race No Time Gender Club Marathon Vertical Total
8 M1 1 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  173 04:16:13 Male NORTH OUTDOOR TRAINING RUNNING TEAM 100 72 172
12 M1 2 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 233 04:22:30 Male Summit Runners Ermionida Team 90 64 154
19 M1 3 ΖΙΑΚΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 81 04:41:08 Male   76 47 123
26 M1 4 ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 231 04:59:43 Male VO2MAX EXERCISE CENTER 69 41 110
126 M1 5 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 204 06:41:34 Male BALIOTIS.NATURE TRAIL 57 44 101
41 M1 6 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 183 05:19:45 Male   68 32 100
151 M1 7 VISKU ZDRAVA 240 07:11:13 Male 2407ma 56 10 66
94 M1 8 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 244 06:14:21 Male VO2MAX EXERCISE CENTER 60 1 61
186 M1 9 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 148 08:30:37 Male   55 1 56
15 M1 10 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 145 04:35:55 Male   82    
21 M1 11 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 49 04:51:12 Male SS? 70    
54 M1 12 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38 05:30:59 Male   67    
61 M1 13 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 101 05:40:15 Male SDY PATRAS 66    
62 M1 14 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 146 05:42:16 Male Kri Kri Running Team 65    
74 M1 15 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 171 05:50:01 Male KALAMATA TRAIL RUNNERS 64    
78 M1 16 ΔΡΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 70 05:54:57 Male GOJI BERRY TEAM 63    
86 M1 17 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 78 06:02:27 Male   62    
87 M1 18 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 102 06:02:28 Male SPARTIATES DROMEIS 61    
101 M1 19 ΧΑΛΑΣΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 230 06:20:43 Male   59    
111 M1 20 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 48 06:30:45 Male TOP GYM 58    
                     
1 M2 1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 03:41:58 Male SALOMON HELLAS 100 90 190
6 M2 2 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 189 04:08:43 Male NORTH OUTDOOR TRAINING RUNNING TEAM 90 62 152
7 M2 3 ΜΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 156 04:16:02 Male ODLO/LASPORTIVA 82 69 151
17 M2 4 ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 210 04:38:16 Male   70 61 131
14 M2 5 ΦΟΡΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 224 04:33:31 Male VO2MAX EXERCISE CENTER 76 50 126
20 M2 6 LANG JEREMY 26 04:48:20 Male SERBIA RUNNING PROJECT 68 52 120
18 M2 7 ΤΖΑΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 209 04:41:07 Male   69 51 120
43 M2 8 ΓΑΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  75 05:19:46 Male FLYING GEESE RUNNING TEAM 59 60 119
52 M2 9 ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 91 05:28:20 Male NORTH OUTDOOR RUNNING TEAM 56 58 114
24 M2 10 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 77 04:55:43 Male Summit Runners Ermionida Team 67 46 113
36 M2 11 ΤΣΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 218 05:15:55 Male Summit Runners Ermionida Team 63 45 108
39 M2 12 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 186 05:17:52 Male LYKOI KEXAGIOGLOY- ANIMAL RIGHTS 61 34 95
29 M2 13 DERVISHI LEFTER 22 05:06:08 Male 2407MOUNTAIN ACTIVITIES 65 26 91
77 M2 14 ΠΛΟΥΜΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 181 05:53:59 Male   52 36 88
85 M2 15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 47 06:01:32 Male X-TREME STORES TEAM - SDYM 50 37 87
72 M2 16 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 237 05:47:37 Male ALL TERRAIN RUNNERS 53 23 76
80 M2 17 ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΟΣ 57 05:54:59 Male Runner Store Trail Team 51 13 64
95 M2 18 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 41 06:16:24 Male   46 6 52
92 M2 19 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 103 06:12:30 Male SITAPOTHIKARIOI DROMEIS 47 1 48
104 M2 20 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 06:25:04 Male   42 1 43
120 M2 21 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΡΗΣ 54 06:38:54 Male ADVENDURE 36 1 37
153 M2 22 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ 120 07:12:09 Male PHYSIOATHENS 23 14 37
130 M2 23 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 566 06:46:18 Male   35 1 36
144 M2 24 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 176 06:56:36 Male   27 1 28
157 M2 25 ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 157 07:18:44 Male   20 1 21
160 M2 26 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 124 07:19:53 Male Urban Trail Runners 17 1 18
179 M2 27 ΑΠΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39 07:57:06 Male   16 1 17
180 M2 28 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 206 07:57:06 Male   15 1 16
187 M2 29 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 223 08:35:34 Male   12 1 13
28 M2 30 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 179 05:05:49 Male ALL TERRAIN RUNNERS 66    
30 M2 31 ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 50 05:08:31 Male P.D.S. ODYSSEAS 64    
38 M2 32 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 161 05:17:11 Male S.R.T. 62    
40 M2 33 ΚΟΥΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 119 05:17:55 Male OREIBATIKOS KALAMATAS 60    
49 M2 34 ΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 86 05:26:42 Male Allterrainrunners 58    
50 M2 35 ΤΡΕΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 211 05:27:09 Male   57    
57 M2 36 ANDERSON JAMIE 20 05:36:03 Male ALL TERRAIN RUNNERS 55    
67 M2 37 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 46 05:44:47 Male   54    
88 M2 38 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 201 06:05:32 Male S.R.T. 49    
89 M2 39 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 198 06:06:20 Male MELISSOTOPOS/SMARTRUN 48    
97 M2 40 ΛΙΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 129 06:17:10 Male EOS NA.L 45    
100 M2 41 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 184 06:20:36 Male E.O.S. KALAMATAS 44    
103 M2 42 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 226 06:22:31 Male Urban Trail Runners 43    
105 M2 43 ΒΑΛΒΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 45 06:27:08 Male ZANTE TRAIL RUNNERS 41    
107 M2 44 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 127 06:27:54 Male ZANTE TRAIL RUNNERS 40    
112 M2 45 ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 235 06:30:45 Male FREE RUNNERS 39    
115 M2 46 ΚΟΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 112 06:35:05 Male EOS KALAMATAS 38    
116 M2 47 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 31 06:35:06 Male ALL TERRAIN RUNNERS 37    
131 M2 48 ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 162 06:47:34 Male MANIACS 34    
132 M2 49 ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  136 06:47:47 Male SEO PATRAS 33    
133 M2 50 ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 158 06:47:51 Male   32    
137 M2 51 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 205 06:49:21 Male ALLOUGIALOU 31    
138 M2 52 ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 216 06:49:32 Male   30    
142 M2 53 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 88 06:50:13 Male SMARTRUN 29    
143 M2 54 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΤΗΣ 142 06:55:04 Male MARATHONODROMOI DRMEIAS ARGOLIDOS 28    
146 M2 55 ΓΑΡΟΥΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55 07:01:57 Male GOJI BERRY TEAM 26    
147 M2 56 ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 217 07:02:50 Male   25    
152 M2 57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 166 07:11:33 Male OMADA TRAIL 24    
154 M2 58 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 169 07:16:49 Male ALL TERRAIN RUNNERS 22    
156 M2 59 ΚΟΡΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 114 07:18:34 Male   21    
158 M2 60 ΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 182 07:19:00 Male KALAMATA TRAIL RUNNERS 19    
159 M2 61 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 227 07:19:49 Male BOIOTOI IMERODROMOI 18    
182 M2 62 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 08:05:59 Male   14    
185 M2 63 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ MΑΡΙΟΣ 141 08:27:02 Male   13    
189 M2 64 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 125 09:42:23 Male   11    
DNF M2   ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53   Male NORTH OUTDOOR TRAINING RUNNING TEAM      
DNF M2   ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2   Male SALOMON HELLAS      
DNF M2   ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 92   Male        
DNF M2   ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 236 03:45:06 Male XAMOS      
                     
2 M3 1 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5 03:57:34 Male ODLO/LA SPORTIVA 100 100 200
4 M3 2 ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 502 04:04:44 Male BALIOTIS NATURE TRAIL-DYNAFIT GREECE 82 68 150
3 M3 3 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6 04:01:28 Male Brooks Hellas 90 59 149
9 M3 4 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4 04:18:40 Male Odlo-Lasportiva 76 65 141
11 M3 5 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 149 04:22:08 Male Sdym 70 63 133
22 M3 6 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 111 04:52:22 Male pneumonology.com 67 53 120
13 M3 7 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 04:27:38 Male SALOMON HELLAS 69 48 117
27 M3 8 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ 89 05:03:09 Male PARNITHA DROMEIS 65 43 108
33 M3 9 ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 62 05:09:59 Male Summit Runners 64 38 102
37 M3 10 ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 76 05:17:11 Male KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 61 33 94
53 M3 11 ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ 200 05:30:57 Male   57 35 92
16 M3 12 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 215 04:38:07 Male   68 11 79
73 M3 13 ΔΟΥΒΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 68 05:49:52 Male EOS AXARNON-MEGAS YEEROS 48 30 78
82 M3 14 ΤΣΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 212 05:58:11 Male Runner Store Trail Team 44 31 75
81 M3 15 ΠΑΓΚΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 164 05:55:00 Male   45 18 63
66 M3 16 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 167 05:43:51 Male   52 1 53
68 M3 17 ΖΑΡΟΓΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 79 05:45:32 Male ALL TERRAIN RUNNERS 51 1 52
69 M3 18 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 59 05:45:33 Male   50 1 51
76 M3 19 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 154 05:51:32 Male Natural High 46 1 47
90 M3 20 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 51 06:09:47 Male MARATHONODROMOI DROMEIS ARGOLIDAS 42 2 44
117 M3 21 ΤΣΑΚΟΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ  213 06:37:16 Male CANNIBALS ADVENTURE TEAM 36 5 41
110 M3 22 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 107 06:29:45 Male ALLTERRAIN RUNNERS 39 1 40
128 M3 23 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 208 06:44:08 Male Cyclopolis 31 1 32
129 M3 24 ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 65 06:44:10 Male Cyclopolis 30 1 31
148 M3 25 ΠΗΛΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 180 07:07:40 Male   25 1 26
170 M3 26 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 84 07:38:15 Male   18 1 19
25 M3 27 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 87 04:58:16 Male CHIOSRUNNING 66    
34 M3 28 ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 134 05:12:22 Male FAPERLE/FAPERLE 63    
35 M3 29 ΤΑΝΤΑΛΟΣ  ΝΙΚΟΣ  207 05:14:53 Male ANEKSARTITOS 62    
45 M3 30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 229 05:25:00 Male KALAMATA TRAIL RUNNERS 60    
48 M3 31 ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 116 05:26:19 Male   59    
51 M3 32 ΜΠΑΛΛΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 153 05:27:21 Male GOSPORT 58    
55 M3 33 PRESTON WALTER 28 05:31:41 Male   56    
56 M3 34 ΠΡΑΤΙΛΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 185 05:33:55 Male DYNAFIT 55    
63 M3 35 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 202 05:42:57 Male KALAMATA TRAIIL RUNNERS SDYM 54    
65 M3 36 ΣΟΥΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 245 05:43:40 Male XAMOS 53    
71 M3 37 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 139 05:46:22 Male   49    
75 M3 38 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 234 05:50:26 Male FREE RUNNERS 47    
84 M3 39 ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 90 06:00:29 Male   43    
98 M3 40 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 85 06:20:05 Male ANEKSARTITOS 41    
102 M3 41 ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56 06:21:46 Male TOP GYM 40    
113 M3 42 ΠΑΣΒΑΓΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 177 06:32:17 Male TELMISSOS 38    
114 M3 43 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 122 06:34:44 Male   37    
121 M3 44 ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 71 06:39:04 Male   35    
122 M3 45 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 36 06:39:21 Male CHIOSRUNNING 34    
123 M3 46 ΥΨΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 221 06:40:08 Male TELMISSOS 33    
124 M3 47 ΦΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 228 06:40:55 Male Sdym 32    
135 M3 48 SAUER PHILIPPE 29 06:48:33 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM 29    
136 M3 49 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 34 06:49:07 Male APS KALLISTHENIS 28    
139 M3 50 ΑΥΓΕΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 42 06:49:33 Male   27    
141 M3 51 ΜΙΛΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 147 06:50:03 Male Urban Trail Runners 26    
155 M3 52 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 214 07:18:16 Male ANEKSARTITOS 24    
161 M3 53 ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 121 07:20:19 Male APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 23    
164 M3 54 ΚΟΡΟΒΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 113 07:21:49 Male   22    
166 M3 55 ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 163 07:34:02 Male   21    
167 M3 56 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 30 07:34:26 Male ANEKSARTITOS 20    
168 M3 57 ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 43 07:35:19 Male   19    
175 M3 58 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 126 07:45:45 Male Krommidas coaching 17    
176 M3 59 ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 151 07:46:44 Male SPARTIATES DROMEIS 16    
177 M3 60 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 58 07:52:22 Male ELLINIKOS OREIBATIKOS SYLLOGOS KALAMATAS 15    
181 M3 61 ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 08:03:28 Male   14    
183 M3 62 ΣΕΜΟΣ ΣΑΚΗΣ 194 08:18:33 Male SCIENCETRAINING 13    
184 M3 63 ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 138 08:21:01 Male   12    
190 M3 64 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 80 09:57:13 Male APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 11    
DNF M3   ΚΟΥΡΝΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 115   Male        
                     
23 M4 1 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 133 04:54:28 Male GAS ILISOS / SAFANS 100 24 124
31 M4 2 ΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 117 05:08:40 Male   90 29 119
70 M4 3 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΑΣΟΣ 140 05:45:51 Male Natural running by INOV8.GR 68 16 84
79 M4 4 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37 05:54:58 Male Runner Store Trail Team 67 7 74
91 M4 5 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 94 06:10:49 Male   65 1 66
93 M4 6 ΦΟΥΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 225 06:14:11 Male KASIMIS TRAINING 64 1 65
109 M4 7 ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 108 06:29:39 Male YMITTOS RUNNERS 61 1 62
127 M4 8 ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 104 06:43:30 Male FLOGA 60 1 61
150 M4 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ 165 07:09:44 Male Runner Store Trail Team 57 1 58
174 M4 10 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 232 07:45:43 Male   55 1 56
178 M4 11 ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 243 07:54:09 Male   54 1 55
42 M4 12 ΣΑΓΡΕΔΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 190 05:19:45 Male ANEKSARTITOS 82    
47 M4 13 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 175 05:26:00 Male BOIOTOI IMERODROMOI 76    
58 M4 14 ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 199 05:36:35 Male   70    
64 M4 15 ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑΣ ΧΑΡΗΣ 155 05:43:40 Male kutp.gr 69    
83 M4 16 ΔΙΛΙΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 67 05:59:14 Male APS APOLLON DYT. ATTIKIS 66    
99 M4 17 ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 105 06:20:24 Male ALL TERRAIN RUNNERS 63    
106 M4 18 ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 203 06:27:50 Male   62    
134 M4 19 ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 152 06:47:55 Male   59    
149 M4 20 ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 100 07:09:20 Male   58    
172 M4 21 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  123 07:44:34 Male D.N.T 56    
188 M4 22 ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 239 09:03:59 Male S.D.Y.M. 53    
DNF M4   ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 238 08:15:50 Male S.D.Y.M.      
                     
5 W1 1 ΤΖΙΑΤΖΙΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 11 04:07:11 Female SALOMON HELLAS 100 100 200
10 W1 2 ΜΠΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 12 04:19:16 Female SALOMON HELLAS 90 90 180
44 W1 3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 93 05:20:58 Female ALL TERRAIN RUNNERS 82 72 154
59 W1 4 ΚΟΛΟΚΑ  ΦΩΤΕΙΝΗ  109 05:38:25 Female DYNAFIT GREECE 70 76 146
46 W1 5 ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 242 05:25:22 Female MY ATHLETE 76 67 143
118 W1 6 ΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 40 06:38:06 Female GOJI BERRY RUNNING TEAM 68 64 132
125 W1 7 ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 69 06:41:28 Female   67 58 125
108 W1 8 ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 97 06:29:24 Female TOP GYM 69    
162 W1 9 ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 172 07:20:20 Female   66    
163 W1 10 ΒΟΙΚΟΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 52 07:21:01 Female   65    
DNF W1   ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΘΕΟΚΤΙΣΤΗ 160 09:39:47 Female        
                     
32 W2 1 GALETTI GINA 24 05:09:22 Female   100 69 169
60 W2 2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 33 05:39:12 Female VO2MAX EXERCISE CENTER 90 63 153
96 W2 3 ΛΙΑΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΙΟΝΗ  128 06:16:39 Female RUNNER STORE 82 68 150
140 W2 4 CEJOVIC DRAGANA 21 06:50:03 Female   70 65 135
169 W2 5 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 137 07:35:28 Female SKY WOMEN RUNNING TEAM 67 57 124
165 W2 6 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 74 07:24:30 Female SNAILSTEAM 68 54 122
173 W2 7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 174 07:45:42 Female   65 52 117
119 W2 8 ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 35 06:38:09 Female SOYSOYRADES 76    
145 W2 9 ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 82 06:59:34 Female   69    
171 W2 10 GONG JIANPING 25 07:43:55 Female SKY WOMEN RUNNING TEAM 66    
DNF W2   ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 110 05:22:12 Female KALAMATA TRAIL RUNNERS