ΑναζήτησηΕπικοινωνίαFacebook
Αρχική Αποτελέσματα Αγώνων Taygetos Marathon Αποτελέσματα Αγώνα Marathon 2018

Αποτελέσματα Αγώνα Marathon 2018

Name Race No Time Net Time Category Code Categ Pos Gender Club
ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 03:44:27 03:44:26 M3 1 Male SALOMON HELLAS TEAM
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 78 03:59:30 03:59:27 M2 1 Male  
ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 04:01:35 04:01:34 M3 2 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3 04:04:21 04:04:20 M3 3 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
CHATZISTAVROU STAMATIS 8 04:07:03 04:07:00 M1 1 Male THE RUNNERS PROJECT / SUMMIT RUNNERS
ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5 04:11:15 04:11:10 M3 4 Male HOKA ONE ONE
ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 218 04:17:17 04:17:11 M3 5 Male Σδυμ-compressport
ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 7 04:20:06 04:20:05 M2 2 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10 04:20:06 04:20:04 M3 6 Male THE RUNNERS PROJECT
FORTIS MAKIS 201 04:25:42 04:25:32 M2 3 Male VO2MAX EXERCISE CENTER
ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6 04:27:10 04:27:09 M3 7 Male SALOMON HELLAS TEAM
BATAS GEORGIOS 15 04:28:20 04:28:19 M2 4 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11 04:29:19 04:29:07 M2 5 Male THE RUNNER'S PROJECT
ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 9 04:29:50 04:29:49 M3 8 Male ALL TERRAIN RUNNERS
ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 103 04:32:19 04:32:18 M1 2 Male  
ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 172 04:34:11 04:34:09 M2 6 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM -ΑΚΟΛ
BURAKOV RAMAN 208 04:41:41 04:41:20 M2 7 Male  
ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 48 04:41:51 04:41:49 M3 9 Male ΕΛ.ΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 144 04:43:53 04:43:30 M1 3 Male  
ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 14 04:44:42 04:44:39 M1 4 Male THE RUNNERS PROJECT
ΜΑΛΑΪ ΜΑΡΙΑ 17 04:47:36 04:47:35 W1 1 Female LA SPORTIVA TEAM GREECE
ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 73 04:47:38 04:47:34 M3 10 Male  
ΜΠΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12 04:49:05 04:49:00 M3 11 Male TSIAS.COM
EFSTRATIOU IOANNIS 209 04:50:52 04:50:49 M2 8 Male Summit Runners Team
ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ 113 04:51:16 04:51:16 M1 5 Male  
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 61 04:53:21 04:53:18 M3 12 Male XTREME STORES-KASIMIS TRAINING
ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 168 04:55:35 04:55:21 M2 9 Male  
GALETTI GINA 18 04:55:50 04:55:48 W2 1 Female LA SPORTIVA TEAM GREECE
ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 68 04:56:38 04:56:34 M3 13 Male SCIENCETRAINING
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 148 04:56:58 04:56:49 M2 10 Male  
ΝΕΤΖΙΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 133 04:57:54 04:57:41 M2 11 Male THE RUNNERS PROJECT
ZAGKLAS STAMATIS 47 04:59:03 04:58:57 M2 12 Male VO2MAX EXERCISE CENTER
KARADIMAS NIKOLAOS 33 05:00:43 04:59:51 M2 13 Male 36 RUNNERS
ΣΑΓΡΕΔΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 161 05:01:03 05:00:49 M4 1 Male  
ΚΕΦΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 05:01:28 05:01:20 M2 14 Male ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 70 05:05:25 05:05:17 M1 6 Male EXTREMEPROTEAM
ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 55 05:05:46 05:05:38 M2 15 Male HEARTBEAT TRAINING STUDIO
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΑΡΗΣ 109 05:05:49 05:05:35 M3 14 Male ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 112 05:07:00 05:06:50 M3 15 Male SPARTAN RUNNERS
ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 87 05:08:46 05:08:38 M2 16 Male NO RUNNERS / NOVASPORTS RUNNING TEAM
ΑΡΓΥΡΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  54 05:09:25 05:09:15 M3 16 Male ΝΟΝΕΙΜ
ΠΛΕΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 157 05:09:32 05:09:25 M2 17 Male Allterrainrunners
ΔΕΡΜΟΣΟΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 77 05:12:17 05:11:58 M3 17 Male THE RUNNERS PROJECTS
ΤΣΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 180 05:15:56 05:15:52 M2 18 Male Summit Runners Ermionida Team
ΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 106 05:16:07 05:15:50 M4 2 Male  
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 84 05:16:34 05:16:29 M1 7 Male VO2MAX EXERCISE CENTER
ΛΟΖΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 117 05:16:49 05:16:33 M3 18 Male RECREATION FITNESS TEAM
ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 120 05:17:02 05:16:45 M2 19 Male ΑΟΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟ ΒΑΣΙΛΗΣ 189 05:18:13 05:18:02 M3 19 Male KALAMATA TRAIL RUNNERS
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 196 05:19:48 05:19:34 M2 20 Male ALL TERRAIN RUNNERS
KERKOULAS SPYROS 34 05:20:45 05:20:19 M3 20 Male MARATHON CLUB DYNAFIT
ΡΙΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 217 05:22:05 05:22:03 M2 21 Male LA SPORTIVA TEAM GREECE
ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 63 05:23:34 05:23:13 M3 21 Male ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ANDERSON JAMIE 19 05:24:14 05:23:53 M3 22 Male  
ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 206 05:24:23 05:24:15 M3 23 Male  
ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 207 05:25:06 05:24:59 M2 22 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM - ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 192 05:25:17 05:25:02 M3 24 Male 2 STORE LEYKADA 
ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 158 05:27:50 05:27:45 M3 25 Male ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 115 05:27:54 05:27:45 M4 3 Male ΑΟΣ
ΣΟΥΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 169 05:28:34 05:28:10 M3 26 Male XAMOS
ΖΙΩΓΑ ΝΙΚΗ 86 05:28:34 05:28:14 W1 2 Female ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΦΊΛΩΝ ΆΣΚΗΣΗΣ ΙΣΟΡΡΟΠΊΑΣ ΨΥΧΉΣ & ΣΏΜΑΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 134 05:29:06 05:28:24 M2 23 Male MERRELL GREECE / EVIA TRAIL RUNNERS
ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 210 05:29:29 05:29:15 M2 24 Male ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ - VEGAN4LIFE
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 147 05:30:07 05:29:45 M3 27 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΩΤΗΣ 102 05:31:42 05:31:33 M3 28 Male THE RUNNERS PROJECT - ΣΑΦΑΝΣ / WWW.IFEELRADIO.GR
ΤΖΙΑΛΛΗΛΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 175 05:34:25 05:34:00 M2 25 Male MYATHLETE
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 171 05:40:15 05:40:12 M3 29 Male K.T.R SDYM
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 146 05:41:03 05:40:31 M3 30 Male ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 166 05:42:28 05:42:18 M4 4 Male  
ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 163 05:42:28 05:42:17 M4 5 Male MARATHON CLUB - ΣΑΦΑΝΣ - SKOPAS T.R.TEAM
VYZANTIADIS MICHAIL 46 05:42:31 05:42:09 M3 31 Male  
ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 122 05:42:37 05:42:16 M3 32 Male  
ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 152 05:42:42 05:42:28 M3 33 Male OUTDOOR TRAINERS
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 216 05:42:48 05:42:47 M3 34 Male  
ΔΙΛΙΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 81 05:42:50 05:42:32 M4 6 Male ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 177 05:45:32 05:45:27 M3 35 Male SMART RUN
ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 62 05:45:32 05:45:32 M1 8 Male TOP GYM
KALOGIANNIS ATHANASIOS 32 05:46:07 05:45:47 M4 7 Male  
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 155 05:46:12 05:46:08 M4 8 Male  
ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 126 05:46:35 05:46:25 M3 36 Male THE RUNNER'S PROJECT / NATURAL HIGH
PETOUSIS MAKIS 42 05:47:14 05:46:50 M2 26 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
ΠΑΓΚΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 141 05:48:19 05:48:13 M3 37 Male CHOZEN MOUNTAIN TEAM
ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ 104 05:50:50 05:50:07 M2 27 Male  
FKIARAS GIANNIS 27 05:50:57 05:50:54 M2 28 Male  
ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 184 05:51:28 05:51:03 M3 38 Male ΕΟΠΣ ΣΑΜΟΥ
ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 176 05:52:03 05:51:44 M3 39 Male ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
DIOTIS PANOS 23 05:54:22 05:53:22 M1 9 Male  
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 150 05:55:04 05:55:02 M1 10 Male TOP GYM
ΒΛΑΧΟΣ ΖΗΣΗΣ 65 05:55:15 05:54:32 M4 9 Male THE RUNNERS PROJECT
ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΡΟΛΟΣ 114 05:55:22 05:54:58 M2 29 Male  
FRAGKIADAKIS MANOLIS 29 05:56:01 05:55:46 M2 30 Male ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 59 05:56:02 05:55:36 M2 31 Male  
ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 179 06:01:23 06:01:13 M2 32 Male ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM
NIKOLAOU-PINDAS PANAGIOTIS 41 06:01:59 06:01:38 M3 40 Male SDYM THIVAS
ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 160 06:02:00 06:01:10 M3 41 Male ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ
CEJOVIC DRAGANA 20 06:02:04 06:01:54 W2 2 Female  
FOTOPOULOS FOTIS 28 06:04:41 06:04:41 M3 42 Male Allterrainrunners
ΦΟΥΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 185 06:05:27 06:05:11 M4 10 Male KASIMIS TRAINING
ΖΕΡΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 85 06:06:36 06:06:02 M3 43 Male  
ΣΙΒΙΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 164 06:08:42 06:08:27 M3 44 Male  
ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 69 06:10:16 06:10:09 M3 45 Male TOP GYM
ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 137 06:10:31 06:09:59 M3 46 Male  
ΓΚΙΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 72 06:11:05 06:10:19 M3 47 Male  
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 132 06:12:04 06:00:39 M3 48 Male  
ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 92 06:12:27 06:12:23 W2 3 Female ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 124 06:13:45 06:13:28 M2 33 Male EXTREMEPRO TEAM
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 53 06:13:48 06:13:19 M4 11 Male ΕΥΚΛΗΣ
ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 82 06:14:58 06:14:47 W2 4 Female CHOZEN MOUNTAIN TEAM
ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΑΡΗΣ 66 06:15:25 06:15:21 M3 49 Male ADVENDURE
ΜΠΟΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 131 06:17:40 06:17:10 M4 12 Male ΣΑΦΑΝΣ
ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 110 06:19:21 06:18:34 M4 13 Male ΕΥΚΛΗΣ
KOSTAKIS GIANNIS 35 06:19:43 06:19:01 M4 14 Male PATH RUNNERS
ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 215 06:21:11 06:21:02 M2 34 Male ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΛΙΑΣΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 116 06:21:14 06:21:06 M3 50 Male TOP GYM
ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 100 06:24:17 06:24:02 M4 15 Male ALL TERRAIN RUNNERS
ΑΠΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 52 06:24:43 06:23:50 M2 35 Male 36 ΡΑΝΕΡΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 181 06:25:00 06:24:20 M3 51 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 50 06:25:01 06:24:49 W2 5 Female VASKOS'TEAM
ΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 56 06:25:02 06:24:51 W1 3 Female GOJI BERRY RUNNING TEAM
ELIOPHOTOU ELIOPHOTOS 25 06:28:36 06:28:33 M3 52 Male Allterrainrunners
ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 118 06:30:45 06:29:59 M4 16 Male  
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 107 06:33:35 06:33:09 M3 53 Male ANEMOS
ROUMPAS THOMAS 44 06:34:25 06:34:05 M4 17 Male GOSPORT
ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 154 06:36:21 06:35:51 M3 54 Male THE RUNNERS PROJECT
ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 204 06:36:22 06:35:53 M3 55 Male  
ΒΑΒΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 58 06:36:32 06:35:48 M4 18 Male  
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 108 06:36:33 06:35:41 M3 56 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 173 06:36:47 06:36:16 M3 57 Male  
ΣΠΥΡΊΔΩΝΟΣ ΛΕΩΝΊΔΑΣ 170 06:37:31 06:37:21 M2 36 Male S. R. T.
ΝΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 135 06:37:35 06:36:55 M3 58 Male ELITE RUNNING TEAM
ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 214 06:37:50 06:37:46 M3 59 Male  
ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 75 06:43:14 06:42:18 M3 60 Male N/A
FOTOPOULOS FOTIOS 219 06:43:47 06:43:04 M3 61 Male PATH RUNNERS
ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 129 06:44:17 06:43:52 M1 11 Male PATH TO ULTRA
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 67 06:45:24 06:44:52 M2 37 Male GALANIS TRAINING
ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 93 06:45:48 06:45:40 W1 4 Female TOP GYM
ΟΡΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 139 06:45:51 06:45:44 M4 19 Male VO2 MAX EXCERCISE CENTER
ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 101 06:45:53 06:45:12 M4 20 Male YMITTOS RUNNERS
ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 130 06:46:02 06:45:06 M2 39 Male 36 ΡΑΝΕΡΣ
ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 105 06:47:34 06:47:11 W2 6 Female KALAMATA TRAIL RUNNERS
ΜΑΧΑΙΡΑ ΤΟΝΙΑ 123 06:50:14 06:49:53 W2 7 Female  
ΣΑΧΜΠΑΖ ΧΡΗΣΤΟΣ 162 06:51:39 06:51:09 M2 40 Male  
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 94 06:52:35 06:51:44 M4 21 Male ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 165 06:54:51 06:54:40 M3 62 Male FREE RUNNERS
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 51 06:55:52 06:55:47 M3 63 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΘΕΟΚΤΙΣΤΗ 136 06:56:25 06:56:23 W1 4 Female OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 90 06:56:25 06:56:25 M2 41 Male OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 98 06:56:39 06:55:50 M4 22 Male ΦΛΟΓΑ
ΔΑΝΙΗΛ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 76 06:56:42 06:56:16 M3 64 Male  
ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 167 06:57:09 06:56:44 M1 12 Male N.O.B-A
ΑΥΓΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 57 06:57:09 06:56:44 M1 13 Male PATH TO ULTRA
CHATZATOGLOU KOSTANTINOS 21 06:57:43 06:57:24 M2 42 Male  
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 151 06:57:51 06:57:06 M4 23 Male THE RUNNERS PROJECT
ΠΑΤΕΛΗΣ BΑΣΙΛΗΣ 153 06:58:07 06:57:26 M3 65 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 88 07:05:48 07:05:32 M4 24 Male ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 49 07:14:38 07:14:15 M2 43 Male ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 119 07:14:42 07:14:36 M3 66 Male EXTREMEPROTEAM
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 149 07:15:54 07:15:37 W2 8 Female  
ΔΙΑΒΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 80 07:15:54 07:15:25 M4 25 Male  
GIANNOYTSOY KYRIAKI 212 07:18:07 07:18:03 W2 9 Female ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
KOSTOPOULOS GIORGOS 36 07:24:35 07:24:02 M3 67 Male  
ΦΙΚΙΑ ΜΑΡΟΥΣΑ 183 07:24:58 07:24:35 W2 10 Female  
ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 121 07:27:20 07:27:03 W2 11 Female SKY WOMEN RUNNING TEAM
ΜΠΕΚΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 128 07:28:49 07:28:45 W2 12 Female ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
EMILIANOU TRUDI 200 07:29:27 07:29:16 W2 13 Female "ΣΔΥ- ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ,SKY WOMEN RUNNING TEAM"
ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 142 07:36:13 07:35:46 M3 68 Male ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 221 07:36:50 07:36:15 M4 26 Male  
LAZARIDIS MANOLIS 37 07:37:32 07:36:54 M4 27 Male anexarthtos
ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 178 07:39:15 07:38:18 M2 44 Male  
ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ (TOUGH TOM) 60 07:39:26 07:38:40 M3 69 Male Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 89 07:43:54 07:43:39 M3 70 Male  
MICHALOPOULOS ANDREAS 39 07:43:54 07:43:39 M3 71 Male  
MASTROCHRISTOS ATHANASIOS 38 07:44:40 07:44:40 M4 28 Male THIVA ΣΔΥΜ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 143 07:45:05 07:44:26 M3 72 Male OMADA TRAIL
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 91 07:51:30 07:50:39 M2 45 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 187 07:51:32 07:50:39 M2 46 Male 36 ΡΑΝΕΡΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 194 07:54:43 07:54:01 M4 29 Male ΗΤΣΕΠΗΜΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 79 07:55:17 07:54:40 M3 73 Male  
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 138 08:08:46 08:08:36 M2 47 Male S.R.T.
ΚΩΛΕΤΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 111 08:16:17 08:16:13 W2 14 Female THE RUNNERS PROJECT
ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 127 08:17:09 08:16:49 W2 15 Female Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 202 08:23:25 08:22:34 M2 48 Male Στα χνάρια του Μανώ του Γκαρή
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 08:23:35 08:22:47 M3 74 Male  
ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 182 08:27:30 08:26:39 W2 16 Female  
ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 95 08:27:32 08:27:00 W1 5 Female CACUMEN TEAM 
ΚΑΤΣΙΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 08:27:33 08:27:00 M2 49 Male CACUMEN TEAM 
GIANNOULEAS NIKOS 211 08:30:01 08:29:12 M3 75 Male  
GONG JIANPING 30 08:34:15 08:33:57 W2 17 Female SKY WOMEN RUNNING TEAM
ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 213 08:37:56 08:37:33 W1 6 Female ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 156 08:41:52 08:41:34 M2 50 Male AEK RUNNERS 21
FATOUROS CHRISTOS 26 08:45:09 08:44:16 M2 51 Male 36 RUNNERS
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 220 08:48:17 08:47:25 All Ages 1 Male  
DERVISHI LEFTER 198 05:02:03 05:02:00 M2   Male 2407 MOUNTAIN ACTIVITIES
ΖΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 199     M4   Male KASIMIS TRAINING
ΧΑΛΑΣΤΑΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  191 05:46:02 05:45:59 M1   Male ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΗΔΟΝΙ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement